MebleLipiec12518

Loft meble – urządź salon w skandynawskim designie

Każdy z nas jest różny, ma inny charakter i  odmienne zainteresowania. Tak samo jest ze stylem, w jakim urządzamy swoje mieszkanie. Mówi się, że sposób aranżacji domu jest odzwierciedleniem naszego życia, charakteru i osobowości. Decydując się na popularny ostatnio industrializm, pokazujemy, że cenimy sobie estetykę, konkret oraz minimalizm. Salon urządzony w loftowym nurcie to strzał w dziesiątkę! Zwłaszcza, gdy wypełnisz go meblami od marki Projekt Loft, która  już od 1997 tworzy niepowtarzalne i pełne niezwykłego klimatu meble industrialne.

Industrializm i jego cechy

Industrializm to styl, który charakteryzuje się minimalizmem, prostotą formy i neutralnością. Jego synonimem jest wolność, ekskluzywność i wielofunkcyjność. Główną rolę w loftowych wnętrzach odgrywają naturalne elementy i surowe dodatki, tj. drewno, metal, kamień czy szkło. „Zimne” ściany, otwarte przestrzenie i ogromne okna sprawiają, że czujesz się jak w starej, opuszczonej fabryce. Trzeba przyznać, że klimat tych pomieszczeń jest niesamowity i mimo tej surowości, ma swój urok.

Meble z metalu w Twoim salonie

Salon to wyjątkowe miejsce w naszym mieszkaniu. Urządzając to wnętrze, staramy się, by była to swojego rodzaju oaza spokoju i odprężenia. Projekt Loft proponuje wyjątkowo klimatyczne regały czy komody. Model Loft to kwintesencja minimalistycznej stylistyki i metalowej konstrukcji, surowy wariant o nazwie Oslo przełamany zaś został dodatkiem drewna w postaci dwóch dębowych półek.

Kubiki jako element dekoracyjny

Lekka forma i geometria kształtu kubików sprawia, że stają się one ulubionym dodatkiem w projektowaniu wnętrz loftowych. Projekt Loft poleca stalowe kubiki Loft, z dębowym blatem Oslo lub Helsinki. W ofercie znajdują się też konsole dające możliwość dowolnego zestawienia i stworzenia efektu „wow”.

Meble skandynawskie tylko od Projekt Loft

Meble industrialne od Projekt Loft już od 20 lat zmieniają nie tylko polskie, ale też szwedzkie, francuskie, czy niemieckie wnętrza. Marka wyróżnia się unikatowym designem, precyzją wykonania oraz odpowiednim doborem materiałów – metalu i drewna, które zamknięto w autorskich projektach. To dzieła, które cieszą oczy oraz oddają duszę nowoczesnego, skandynawskiego designu.

Koszyk
Scroll to Top