Współpraca w tworzeniu wnętrz

Zajmujesz się projektowaniem wnętrz?

Nie boimy się zadań specjalnych, jesteśmy otwarci na współpracę i realizację projektów spoza naszej oferty. Dzięki ponad dwudziestoletniemu doświadczeniu w projektowaniu i tworzeniu nowoczesnych mebli dębowych chętnie służymy pomocą i dobrą radą.
Zajmujemy się wykonywaniem zleceń tych małych i tych dużych takich jak aranżacje wnętrz np.: w hotelach, restauracjach, kwiaciarniach czy galeriach sztuki.

Skontaktuj się z nami i poznaj warunki współpracy!

Prawie 30 lat doświadczenia

W naszej firmie spotyka się doświadczenie z pasją do tworzenia. Posiadamy zespół wykwalifikowanych rzemieślników stolarzy wspierany przez nowoczesne rozwiązania. Dzięki temu każdy mebel z dębu, który opuszcza nasze progi, jest nie tylko funkcjonalny, ale stanowi również ozdobę wnętrza, która będzie cieszyć przez pokolenia.

Spersonalizowane rozwiązania

Rozumiemy, że każdy klient ma indywidualne potrzeby często zależne od wnętrza, które urządza, dlatego tworzymy meble na miarę potrzeb i oczekiwań naszych Klientów, zapewniając fachowe doradztwo i pełną satysfakcję.

Najwyższa jakość wykonania

Dbamy o każdy szczegół, od starannego doboru drewna po perfekcyjne wykończenie. Każdy etap produkcji jest pod ścisłą kontrolą.
Nasza pasja do detalu owocuje meblami z dębu, które są nie tylko piękne, ale i wyjątkowo trwałe.

Koszyk
Scroll to Top