Informacje

Zwroty i reklamacje

1. ZWROTY
Klienci indywidualni mogą odstąpić od umowy zakupu, bez podawania przyczyny, w ciągu 14 dni od dnia otrzymania zamówionego towaru. Aby odstąpić od umowy należy przesłać poniższy formularz na kontakt@projektloft.pl lub adres korespondencyjny, a następnie w ciągu 14 dni od daty złożenia oświadczenia odesłać towar na koszt Klienta wraz z dokumentem potwierdzającym zakup, w stanie nienaruszonym. Produkty wykonane na indywidualne zamówienie (spoza oferowanej przez nas możliwości personalizacji produktów) Klienta nie podlegają zwrotowi.
Zwrot należności za zwrócony towar Klient otrzyma w ciągu 14 dni od daty otrzymania przesyłki na wskazany przez Klienta numer rachunku bankowego.

Bardzo prosimy o dokładne zabezpieczenie towaru do wysyłki i przesłanie go na adres:
Projekt Loft Iwona Kurkowska
ul. Prosta 3, 95-083 Lutomiersk


Szczegółowe informacje odnośnie zwrotów dostępne są w regulaminie sklepu.

WZÓR FORMULARZA ODSTĄPIENIA OD UMOWY
 
 2. REKLAMACJE

W celu złożenia reklamacji, należy wypełnić poniższy formularz reklamacyjny i przesłać go na adres kontakt@projektloft.pl  lub nasz adres korespondencyjny wraz ze zdjęciem, na którym wyraźnie widać uszkodzenie. Zgłoszenie reklamacji zostanie rozpatrzone w ciągu 14 dni od dnia złożenia reklamacji.
UWAGA!!! Reklamacje dotyczące uszkodzeń mechanicznych powstałych podczas transportu będą rozpatrywane tylko na podstawie protokołu reklamacyjnego spisanego w obecności doręczyciela. Prosimy o sprawdzenie stanu opakowania przesyłki w obecności dostarczającej ją osoby!
Szczegółowe informacje odnośnie postępowania reklamacyjnego dostępne są w regulaminie sklepu.

FORMULARZ REKLAMACYJNY

Koszyk
Scroll to Top