Zobacz, jak możesz spersonalizować meble

Produkujemy każdy element, z którego składają się nasze meble loftowe dębowe, dlatego możemy dopasować je dokładnie do Twoich potrzeb.

01

Wybarwienie drewna

Dąb wybarwia się w naturalny sposób. Do uzyskania pożądanych wybarwień stosujemy olejowoski najwyższej jakości: Saicos lub Osmo. Pozwala to osiągnąć najlepszy efekt dający meblom dębowym wysoką wytrzymałość i piękno wybarwień.

02

Kolor stali

Nasze meble loftowe malowane są proszkowo i wygrzewane w ponad 200 stopniach,  a wcześniej konstrukcja jest  piaskowana, stawiamy na jakość.
Pomalujemy zamówiony mebel na kolor wybrany przez klienta wg. wzornika RAL.

03

Dopasowanie wymiarów

Jesteśmy producentem oferowanych przez nas mebli dlatego jeśli nie znalazłeś odpowiednich wymiarów wybranego mebla wśród propozycji w naszym sklepie, dopasujemy wymiary dokładnie do Twoich potrzeb.

1. Jak dobrać wybarwienie?

Najczęściej stosowanymi wybarwieniami są te, które pozwalają wydobyć z drewna dębową jego naturalną, piękną strukturę

Meble loftowe dębowe - wybarwienia
Dąb naturalny

Zastosowanie bezbarwnego olejowosku powoduje, że dąb wybarwia się samoistnie na ciepły miodowy odcień.

Meble loftowe dębowe - wybarwienia
Dąb słomkowy

Słomkowy ciepły odcień, wybarwienie nietuzinkowe, nasz pomysł łączenia nakładanych warstw. I tu ukłon do nowoczesnych wnętrz.

Meble loftowe dębowe - wybarwienia
Dąb bielony

Bielony olejowosk nadaje nutę szarości połączoną z poświatą słomkowego wybarwienia. Idealnie pasuje do wnętrz gdzie króluje szarość.

Meble loftowe dębowe - wybarwienia
Dąb tabac

Zdecydowany, ciemny odcień wybarwienia. Przed wyborem tak mocnego wybarwienia zalecamy do konsultacji z nami i zapoznaniem się z naszym wzornikiem wybarwień.

Możesz dobrać wybarwienie drewna naszych mebli indywidualnie do swojego wnętrza. Aby otrzymać od nas bezpłatnie wzornik wybarwień, wypełnij i wyślij do nas poniższy formularz kontaktowy, napisz do nas wiadomość email lub skontaktuj się z nami telefonicznie. Abyśmy mogli zweryfikować poprawność Twoich danych, przed wysłaniem wzornika, niezbędne jest podanie: imienia i nazwiska, adresu email, numeru telefonu oraz adresu, pod jaki mamy wysłać przesyłkę.

Zamów bezpłatnie wzornik wybarwień:

Imię
Nazwisko
Email
Nr telefonu
Mebel z jakiej kategorii Cię interesuje?
Adres
Wiadomość została wysłana!
Wystąpił problem. Sprawdź poprawnośc wypełnienia formularza.

Dane kontaktowe:

Nr telefonu

+48 668 826 786

Obserwuj nas:

2. Dobierz kolor elementów stalowych!

Nasze meble malowane są proszkowo i wygrzewane w ponad 200 stopniach,  a wcześniej konstrukcja jest  piaskowana, stawiamy na jakość.
Pomalujemy zamówiony mebel na kolor wybrany przez klienta wg. wzornika RAL.
Jeśli chcesz wybrać inny kolor stali niż te dostępne w wariantach produktu q sklepie napisz nam o tym w polu wiadomości podczas składania zamówienia.

ral solors 1280

3. Dobierz wymiary mebla!

Nie znalazłeś odpowiedniego wymiaru mebla który Cię interesuje w wariantach dostępnych na naszej stronie internetowej? Nic nie szkodzi, jesteśmy producentem naszych mebli i możemy dopasować wymiary każdego mebla specjalnie dla Ciebie!
Napisz do nas wiadomość lub skontaktuj się z nami telefonicznie i powiedz, czego potrzebujesz, wycenimy dla Ciebie odpowiedni wariant i z przyjemnością wyprodukujemy go specjalnie dla Ciebie.

oslo x2 1200x1200 1
Koszyk
Scroll to Top