logo howto

„Firma Godna Zaufania 2021”

Miło nam poinformować, że nasza firma Projekt Loft otrzymała certyfikat „Firma Godna Zaufania 2021„.

Wyróżnienie zostało przyznane nam w nawiązaniu do badań rynkowych prowadzonych przez firmę CBOK Sp. z o.o., która specjalizuje się w dziedzinie Badań Opinii Klientów.

Certyfikat otrzymaliśmy za nienaganną opinię w Internecie, profesjonalizm i zasługi biznesowe oraz wzorową jakość świadczonych usług i wyróżniające podejście do klienta. 

Będąc producentem mebli w stylu loftowym i skandynawskim przykładamy szczególną uwagę do materiałów na jakich pracujemy. Wszystkie nasze meble powstają ze stuprocentowego litego drewna dębowego oraz wysokiej jakości stali. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, omawiając z nim najmniejsze szczegóły zamówienia od wybarwienia blatu po odpowiedni dobór krzeseł.

Dlatego jesteśmy niezwykle szczęśliwi, że otrzymaliśmy certyfikat „Firma Godna Zaufania 2021” za nasze podejście do klienta, jakość świadczonych przez nas usług oraz profesjonalizm. Jednak wiemy, że to wszystko osiągnęliśmy również dzięki naszym klientom, dlatego z tego miejsca dziękujemy za Wasze zaufanie.

 

Koszyk
Scroll to Top