BWA znaczek Loft

„Lider najwyższej jakości mebli w stylu loftowym i skandynawskim”

Każdego dnia dokładamy wszelkich starań, żeby wszystko, co robimy było na najwyższym poziomie, dlatego niezmiernie miło nam poinformować, że firma Projekt Loft została wyróżniona statuetką w kategorii „Lider najwyższej jakości mebli w stylu loftowym i skandynawskim„. Statuetkę otrzymaliśmy na XII gali organizowanej przez magazyn Bussineswoman&life.

Gala organizowana jest co roku, a w ramach konkursu doceniane są osobowości, marki, instytucję, produkty, miejsca, regiony, które wyróżniają się najwyższą jakością, profesjonalizmem, etyką w działaniu i innowacyjnością. Nasza firma została doceniona za zaangażowanie, profesjonalizm oraz doświadczenie w branży.

Cieszymy się, że nasze wieloletnie doświadczenie oraz profesjonalne podejście do klienta zostało docenione. Wszystkie nasze meble produkujemy z myślą o ich użytkownikach, dlatego zanim przystąpimy do realizacji zamówienia szczegółowo omawiamy je pod wieloma względami. To, że sami produkujemy nasze meble daje nam wiele możliwości, dzięki którym możemy spełnić marzenia naszych klientów o idealnych meblach. Dostosowujemy wybarwienie blatów, wielkość stelaży, omawiamy kwestię krzeseł przy stołach.

Wierzymy, że meble produkowane z sercem i pasją dodadzą wyjątkowego charakteru każdej przestrzeni, a wysokiej jakości materiały, które zostały użyte podczas ich produkcji pozwolą cieszyć się meblami od Projekt Loft niejednemu pokoleniu.

Statuetka, którą otrzymaliśmy w kategorii „Lider najwyższej jakości mebli w stylu loftowym i skandynawskim” jest niezwykłym wyróżnieniem i czynnikiem, który motywuje nas do dalszej pracy i rozwoju firmy.

 

Koszyk
Scroll to Top