loft

Loftowe meble na zamówienie tworzone z pasją

Aranżując swoje wymarzone mieszkanie, dom, a może nawet biuro, starasz się, by urządzone ono było stylowo, modnie i ze smakiem. Oczywiście każde wnętrze poza tym, że powinno ładnie wyglądać i cieszyć Twoje oko, to przede wszystkim powinno być „Twoje”. Jeśli pragniesz, by wyposażenie odzwierciedlało Twój charakter i styl, pomyśl o  meblach na zamówienie. Radzimy zdecydować się na meble industrialne lub inaczej nazywane meblami loftowymi.

Loftowe wnętrze – surowe, lecz piękne

Loftowe wnętrza to przede wszystkim neutralność, minimalizm i prosta forma. Uwagę przykuwa otwarta forma, którą uzyskać można dzięki surowym ścianom, brakiem ścian działowych, wysokim sufitom, czy ogromnym oknom. Kolory, które wiodą prym w tych wnętrzach to ceglana czerwień, szarość, biel i czerń. Materiał, który bardzo dobrze radzi sobie w tym stylu i wraz z innymi elementami stanowi spójną całość, to metal.  Doskonałym przykładem tego nurtu są loftowe meble na zamówienie.

Pojekt Loft – projekt z duszą

Projekt Loft to marka, która swoje doświadczenie zdobywa już od ponad 20 lat na zagranicznym rynku. Szwajcaria, Szwecja, Francja, czy Niemcy doskonale znają tajemnicę sukcesu tych mebli. Każde zamówienie traktowane jest indywidualnie i z sercem, a dopracowanie wszystkich detali wymaga nienagannej precyzji i dokładności. Projekt Loft perfekcyjnie połączył surowość metalu z ciepłem drewna, co doskonale sprawdza się zarówno w jadalni, jak i w salonie czy w biurze. Miłośnicy industrializmu dzięki temu łatwo zadbać mogą o nowoczesny i stylowy design.

Loftowe meble na zamówienie

Marzy Ci się loftowa jadalnia? Surowa, lecz piękna i stylowa? Industrialny stół, zaprojektowany i wykonany zgodnie z Twoim wyobrażeniem stanowić będzie główny punkt Twojego domu. Skrupulatnie dobrane do niego krzesła zachwycą nawet najbardziej wymagającą panią domu. W salonie wyposażonym w designerskie loftowe meble relaks na pewno stanie się przyjemniejszy. Konsola, regał i stolik kawowy sprawią, że salon nabierze niezwykłego charakteru i klimatu. Nie zapominajmy, że ważnym elementem dekoracyjnym są różne dodatki tj. wazony, donice czy świeczniki. Zachowane w tym samym stylu dopełnią absolutnie każde wnętrze.

Loftowy ogród jak ze snów

Jeśli zabierasz się za aranżację tarasu, balkonu czy nawet ogrodu, pamiętaj, że ma to być odzwierciedlenie Twoich snów i marzeń, a nie katalogów. Industrialne ogrodowe meble Projektu Loft pozwolą Ci stworzyć Twój własny azyl, który idealnie będzie się komponował z resztą domu.

 

 

Koszyk
Scroll to Top